Pred dnevi sta me Damjana in McCrafty opozorili, da sta me pofočkali v neki novi igrici, ki se jo igrajo blogerji. Sama sicer nisem preveč navdušena nad raznimi igricami, ampak, punci, naj vama bo 🙂

Torej, poiskati sem morala šesto mapo s slikami in iz nje v prispevek vstaviti šesto sliko v tisti mapi. Zakaj sem objavila dve sliki? Zato, ker niso bila točno določena pravila o tem, kako se pravilno šteje vse mape s slikami 🙂

V prvi mapi, ki se imenuje Bohinj, imam še pet drugih map, ki natančneje določajo slike iz Bohinja. Zato je prva slika slika iz šeste “bohinjske” mape, na kateri se vidi začetek Stare Fužine, če se pripelješ iz smeri Srednja vas. Slika je nastala letošnjo zimo, ko sva se s fantom podala na lov za “bohinjsko” zimo in vsem, kar spada zraven. Sliko sem objavila že takrat.

Naslednja slika je iz šeste “nadmape”, kar pomeni, da nisem upoštevala raznih map znotraj map 😀 Tako. Šesta slika iz šeste mape je nastala na koncertu Iggyja Popa s Stooges in predskupino Psihomodo pop. Po pravilih igrice, ki se jo trenutno igram, bi sedaj morala napisati zgodbo, povezano tudi s to sliko. Vendar  kakšne posebne zgodbe v zvezi s to sliko ne morem povedati oziroma sem že vse povedala po samem dogodku, saj sem o koncertu pisala na blogu.

That’s all folks.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qaGMMW1kfiA

Za konec bom prekršila pravila in prekinila verigo. Za nadaljevanje igrice ne bom pofočkala nikogar. Pa brez zamere.